ASKERLİK DURUMUNUZU

SİTEMİZ ÜZERİNDEN

HEMEN SORGULAYABİLİRSİNİZ!

0
Hakkımızda

Askerliksorgula.net sitemiz sadece kullanıcıların nitelikli bilgiler almalarına yönelik kurgulanmış ve askerliğe yönelik hesaplamaların yapıldığı bir sitedir. Sitemiz genel hatları ile hiçbir kurum, kuruluş ve siyasi parti ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Sitemiz Üzerinden Yapılan Sorgulamalar

---- Kısa dönem ve uzun dönem askerlik şafak hesaplama

---- Askerlik görev yeri öğrenme

---- Askerlik celp dönemleri öğrenme

Bu sorgulama ve hesaplama hizmetleri tamamen gerçek bilgiler vermektedir. Sistemin sizlerden istediği bilgileri doğru olarak sisteme girmeniz halinde tüm detaylar karşınıza çıkacaktır.

Sorgulama Sayfaları Nasıl Çalışır?

Sitemizde bulunan sorgulama sayfaları uzman yazılımcılar tarafından hazırlanmış olup, bilgi almaya yöneliktir. Sistem hiçbir şekilde kişisel bilgi istememektedir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

Askerliksorgula.net  hiçbir kâr amacı gütmeden sadece asker adaylarına yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Bu anlamda sitemizin içerikleri uzman görüşlerinden yararlanılarak oluşturulmuş ancak yine de resmi bir hüviyete sahip değildir.

Askerliksorgula.net sitemizde yer alan içerikler sitemizin uzman editörleri tarafından hazırlanmıştır. Sitemiz içerikleri yayımlanmadan önce noter tarafından onaylanmaktadır. Bu anlamda sitemizin içerikleri veya hesaplama sayfalarını herhangi bir kaynak göstermeden paylaşmak hukuki bir suç içermektedir. Bu durumların tespit edilmesi halinde avukatlarımızda hukuki takibat başlatılmakta ve gerekli yasal prosedür uygulanmaktadır.

Askerlik Uzmanlarına Sorular Sorabilirsiniz

Sitemizin uzmana sor canlı destek al kısmından askerlik uzmanlarına sorular sorabilirsiniz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan editörlerimiz kısa süre içerisinde sizlerin sorularına cevap bulacaktır.

İletişim Bilgilerimiz:

Sitemiz ile ilgili Görüş, öneri ve eleştirileriniz için bize aşağıdaki askerliksorgula@gmail.com adresinden ve facebook iletişim ekranından  ulaşabilirsiniz.

Adres: GMK Bulvarı Glüer sok, No: 7 Balgat/ANKARA

İlgili Sorumlu: Ali İhsan Göç