ASKERLİK DURUMUNUZU

SİTEMİZ ÜZERİNDEN

HEMEN SORGULAYABİLİRSİNİZ!

0
Gizlilik Politikamız

www.askerliksorgula.net sitemizin içeriklerinden yararlanmak isteyen tüm kullanıcılarımız için güvenlik politikaları ve gizlilik ayrıntılarına tam anlamı ile uyulmaktadır. Sitemiz virüs taramasından geçirilmiş olup tamamen kullanıcının yararına hizmet sürdürmektedir.

Web Sitemiz Kayıt Tutmaz

Askerliksorgula sitemiz kişisel bilgileri hiçbir şekilde kayıt altına almadığı gibi İP numaralarını da sistemde log olarak biriktirmez. Şifresiz olarak gerçekleştirilen askerlik sorgulama hizmetlerinde kullanıcıların kişisel bilgilerine hiçbir şekilde ihtiyaç duyulmaz. Sitemiz bünyesindeki hiçbir modülde kişisel bilgilerin sisteme girilmesi söz konusu değildir. Bu anlamda güvenilir bir şekilde askerliksorgulanet sitemizde gezebilir sorgulama yapabilir ve aklınıza takılan soruları uzmana sor ekranından iletebilirsiniz.

Adsense Reklamları

Askerliksorgula.net sitemizin anasayfa ve iç sayfalarında dünya genelinde yaygın olarak kullanılan Adsense reklamları kullanılmaktadır. Reklamların gösteriminin sitemiz ile hiçbir ilgili bulunmamaktadır.

Resmi Sitelere Yönlendirme

Sitemiz bazı sorgulama ve içeriklerinde adsense reklamları bulunmaktadır. Bu reklamların detayları ile ilgili hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır.

Askerliksorgula.net İçeriklerinin Kullanımı

www.askerliksorgula.net  sitemizin içeriklerinin her biri ilgili noterden onaylandıktan sonra yayımlanmaktadır. İçeriklerimizin asıl amacı kullanıcılarımıza sağlıklı bilgiler sunmaktır. Sitemizde yayımlanan içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmamaktadır. Sayfamız üzerinden yapılan paylaşımlar ve sorgulama hizmetleri bilgi amaçlıdır. Sitemiz içerisindeki her türlü konunun, sorgulama sayfasının izinsiz olarak ya da kaynak gösterilmeden yayımlanması halinde avukatlarımızca gerekli hukuksal takip başlatılacaktır.

İletişim Bilgileri

www.askerliksorgula.net sitesi ile ilgili her türlü reklam verme, soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi bize facebook iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Bizlere gönderilen iletiler kısa süre içerisinde cevaplandırılarak sizlere iletilecektir.